OFERTA NAJMU POMIESZCZEŃ ZSOiZ

 
 
 
Skorzystaj z oferty najmu pomieszczeń w ZSOiZ w Bolesławcu
 

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego zlokalizowany jest w centrum miasta, nie daleko od dworców PKP i PKS, bezpośrednio przy autobusowym przystanku miejskim. W pobliżu szkoły istnieje możliwość bezpłatnego zaparkowania samochodu osobowego. Placówka mieści się w budynkach przy  ul. Komuny Paryskiej 3,6 i 7 w Bolesławcu

sala gimnastyczna
sala sportowa o wymiarach 26,7 m x 14,7 m

salka do gimnastyki o wymiarach 8,7 m x 7,6m

pracownie komputerowe i multimedialne

Szkoła posiada 4 pracownie komputerowe. W pracowniach zapewniony jest dostep do internetu. Pracownie komputerowe są przestronne i wyposazone w nowoczesny sprzęt techno-dydatyczny (m.in. projektor mulimedialny ), są urzadzone w nowoczesny sposób pozwalający na prowadzenie zajęć dla 15 osób przy indywidualnych stanowiskach komputerowych oraz zorganizowanie przy dużym konferencyjnym stole spotkania teoretycznego lub wykładu. Wszystkie pracownie posiadają nowe meble.

sale lekcyjne

Sale lekcyjne sa przestronne i wyposażone w nowoczesny sprzęt techno-dydaktyczny tj.: odtwarzacze DVD, CD, laptopy, telewizory, rzutniki mulimedialne, rzutniki pisma, tablicę interaktywną. W salach znajduja się ekrany. Wszystkie pomieszczenia szkoły sa wyremontowane i posiadają nowe ławki i krzesła. Sale lekcyjne mogą swobodnie pomieścić do 30 osób.

pracownie  gastronomiczne

Pracownie gastronomiczne są przestronne i wyposażone w nowoczesny sprzęt techno-dydaktyczny i specjalistyczny przeznaczony do produkcji gastronomicznej. Wszystkie pomieszczenia są wyremontowane i posiadają nowe wyposażenie.

sala bankietowa

Na terenie szkoły zapewnione jest miejsce na potrzeby realizacji przerw kawowych oraz poczestunek dla uczestników szkoleń. ZSOiZ posiada przestronną, nowo wyremontowaną salę konsumpcyjno-bankietową.

Catering

w ramach działalności warsztatowej prowadzimy:
- stołówkę (cena obiadu 8,5zł)
- usługi cateringowe,
- produkcję ciast i wyrobów garmażeryjnych na zamówienie,

Z naszych usług korzystają uczniowie i pracownicy szkoły, zakłady pracy oraz mieszkańcy miasta i okolic. Ceny usług są konkurencyjne, a wyroby smaczne i zdrowe.
 

Licząc na zainteresowanie ofertą zapraszamy
do obejrzenia obiektu.
W razie pytań prosimy o telefon 75 732 40 09.
Slajd na głównej: 
nie