Osiągnięcia uczniów

Wyróżnienie
Uczeń Łukasz Bińkiewicz z klasy 2TT otzrymał wyróżnienie za udział w konkursie fotograficznym realizowanym w ramach projektu "Las Zrównoważony" (listopad 2010)

Honorowe Krwiodawswtwo
I miejsce dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych za Promocję Honorowego Krwiodawstwa w roku szkolnym 2009/2010.

Konkurs „Młody Przedsiębiorca”

Dnia 9.03.2010 odbył się etap międzyszkolny konkursu. Do półfinału zakwalifikowało się 5 osób: Ewelina Jarosz (2TE), Dorota Płotnicka (2TE), Magdalena Bondrów (2TE), Kamila Walska (2TE),  P. Koziarz (3TE).

 

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg”

W roku szkolnym 2009/2010 konkurs polegał na napisaniu pracy lub testu wiedzy.
8.12.2009 roku do organizatora konkursu wysłano prace 27 uczniów, a w styczniu 2010 roku 9 uczniów napisało test wiedzy.

Olimpiada Języka Niemieckiego „Pokaż nam język
Do etapu okręgowego, który odbył się 5.02.2010 roku zakwalifikowała się Klaudia Jarzębowska (4THb).

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia
Dnia 28.01.2010 odbył się etap powiatowy olimpiady, do którego zakwalifikowali się: Anna Tofil (4TE) i Łukasz Neć (4TE). Za uczestnictwo otrzymali dyplomy i wyróżnienia.

Międzyszkolny Konkurs Ekonomiczny „Jestem Przedsiębiorczy
Dnia 7.01.2010 drużyna ZSOiZ składająca się z 8 uczniów: Łukasz Neć (4TE), Jonatan Żyluk (4TE), Marta Bacia (3TE), Anna Żabicka (3TE), Angelika Turbak (3TE), Anna Walenga (3TE), Mariola Wołoszyn (3TE), Dorota Płotnicka (2TE)………………………………………………

Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej
Dnia 6.01.2010 odbył się etap okręgowy olimpiady, do którego zakwalifikowały się: Agnieszka Bigos (4THa) i Marzena Popek (4THb). Agnieszka Bigos zajęła 12 miejsce.

Olimpiada Wiedzy  o Żywności i Żywieniu
W etapie szkolnym, który odbył się 5.11.2009 roku, udział wzięli uczniowie klas I-IV technikum w zawodzie technik żywienia i gospodarstwa domowego oraz technik hotelarstwa.
Do etapu okręgowego zakwalifikowały się dwie uczennice z klasy III TŻ - Iwona Wilk i Lidia Ziółkowska.

W etapie okręgowym, który odbył się 15 stycznia 2010 w Jeleniej Górze wzięła udział Iwona Wilk, zajmując 35 miejsce.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

2 grudnia 2009 roku uczeń klasy IV Technikum w zawodzie technik ekonomista - Łukasz Neć, i uczennica klasy II Liceum Ogólnokształcącego - Klaudia Judzińska otrzymali stypendia Prezesa Rady Ministrów.
Łukasz Neć otrzymał stypendium już po raz drugi.             

VIII Bolesławiecki Konkurs Matematyczny

Dnia 23.11.2009 – 24 osoby wzięły udział w etapie szkolnym konkursu. Do etapu okręgowego zakwalifikowało się 8 osób, a Łukasz Neć (4TE) i Angelika Turbak (3TE), zajęli piąte miejsce.


Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menedżerskich
W roku szkolnym 2009/2010 zgłoszono do turnieju pięciu uczniów. Do etapu okręgowego zakwalifikowali się: Łukasz Neć (4TE) i Justyna Hałka (4TE) .

Ogólnopolski konkurs AD-REM
W dniach 24 - 30.09.2009 – 46 uczniów szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie – z zakresu ekonomii.
Do etapu drugiego zakwalifikowali się Magdalena Bondrów (2TE), Marta Bacia (3TE), Marcin Wilas (3TE) – rozwiązywali problem ekonomiczny dotyczący prywatyzacji.