Skip to content Skip to navigation

Uczniowie ZSOiZ bezkonkurencyjni w II Powiatowym Konkursie Wiedzy o Rynku Pracy

.
Znamy listę laureatów II Powiatowego Konkursu Wiedzy o Rynku Pracy dla uczniów szkół ponadpodstawowych liceum i technikum, którego organizatorem jest Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu, a współorganizatorem Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu. W etapie szkolnym konkursu wzięło udział 92 uczniów z 3 szkół ponadpodstawowych. Do etapu powiatowego zakwalifikowało się 18 uczniów.
10 kwietnia 2024 r. komisja dokonała oceny prac uczniów zakwalifikowanych do etapu powiatowego konkursu i wyłoniła 4 laureatów z największą ilością punktów.

Natasza Zarówna i Oliwia Jadach laureatkami II Olimpiady Umiejętności Hotelarskich ! Natasza Zarówna jedną z dwóch hotelarek w Polsce, które zostały laureatkami: Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej oraz Olimpiady Umiejętności Hotelarskich!

W poniedziałek 25.03.2024 r., kilka dni po tym jak Natasza Zarówna została laureatką IV miejsca w Polsce na XV Olimpiadzie Wiedzy Hotelarskiej rozpoczęła się druga największa olimpiada hotelarska w kraju – Olimpiada Umiejętności Hotelarskich. Olimpiada miała inny charakter od poprzedniej, bardziej koncentrowała się na detalach pracy zawodowej hotelarza i premiowała praktyczne umiejętności uczestników.  W zawodach finałowych reprezentowały nas: Natasza Zarówna oraz Oliwia Jadach.

Wielki sukces uczennicy Technikum Hotelarskiego na XV Olimpiadzie Wiedzy Hotelarskiej ! Natasza Zarówna laureatką IV miejsca w Polsce !!!

          W dniach 19 i 20 marca bieżącego roku w Wyższej Szkole Gospodarki, w Bydgoszczy odbywał się etap centralny XV Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Do zmagań przystąpiło 37 najlepszych hotelarzy z całego kraju, którzy w eliminacjach szkolnych oraz wojewódzkich pokonali kilka tysięcy konkurentów z ponad 150 szkół hotelarskich w Polsce. W finale naszą szkołę reprezentowały: Natasza Zarówna oraz Maja Jerzyk.

XI edycji konkursu wiedzy o prawie pracy i BHP „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”

27 lutego 2024 r. odbył się etap rejonowy XI edycji konkursu  wiedzy o prawie pracy i BHP  „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”. Konkurs obejmował przepisy prawnej ochrony pracy, w tym przepisy dotyczące bhp, legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej. Organizatorem konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy. Konkurs realizowany jest pod honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki.

Strony

Subskrybuj  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Bolesławcu RSS