Skip to content Skip to navigation

Kadra pedagogiczna

KADRA PEDAGOGICZNA:
 

mgr inż. Renata Paszko - dyrektor szkoły
mgr  Dorota Wojtyniak– wicedyrektor
mgr Edyta Gorczyca – kierownik kształcenia praktycznego
 

 
 

 

  1. Antczak Aneta    Język polski, filozofia , etyka
  2. Bachusz Piotr      Wychowanie fizyczne
  3. Banaszak Dariusz        Przedmioty mechaniczne, Br. II
  4. Białek Danuta     Matematyka
  5. Biernacki Jarosław      EDB, edukacja wojskowa
  6. Chomiaczewska Edyta język niemiecki, doradztwo zawodowe, hotelarstwo
  7. Czernatowicz Sylwia    Biblioteka, język polski
  8. Domowicz Beata Język niemiecki
  9. Domzalski Paweł Język polski
  10. Dudyńska Joanna        Historia, uzup. Hist.
  11. Dyr Małgorzata  Język niemiecki
  12. Golsztajn Janina Nauczanie wspomagające
  13. Głaz Dariusz       Język angielski, język angielski w hotelarstwie
  14. Gorczyca Edyta  Biuro rachunkowe, doradztwo zawodowe
  15. Goss Marta         Wychowanie fizyczne
  16. Graczyk Adrian  Wychowanie fizyczne, hotelarstwo, gastronomia
  17. Grzęda Agnieszka        Reklama
  18. Hajduk Lucyna  Organizacja pracy w hotelarstwie, pracownia usług dodatkowych w hotelarstwie, ……
  19. Hucał Krystyna  Przedmioty gastronomiczne
  20. Jarosz Danuta     Biologia, chemia, informatyka
  21. Kamińska Dagmara     Historia, wos
  22. Kamińska-Zdunek Agnieszka        Matematyka, informatyka, pracownia reklamy
  23. Klimek Robert    Przedmioty gastronomiczne KKZ
  24. Kruglik Paweł     matematyka, przedmioty ekonomiczne
  25. Ks. Remigiusz Tobera  Religia
  26. Kwiatkowski Artur      Wychowanie fizyczne, informatyka
  27. Lendzian Barbara        Pedagog
  28. Lewicka Jolanta Przedmioty gastronomiczne
  29. Mazur Jolanta    Przedmioty ekonomiczne
  30. Małachowski Daniel     informatyka
  31. Naliwańczyk- Śliwowska Marta     Język polski
  32. Nowak Anna       Przedmioty gastronomiczne, doradztwo zawodowe, spedycja
  33. Orlińska Edyta   Plastyka, przedmioty ceramiczne
  34. Paszko Renata    Przedmioty spedycyjne, doradztwo zawodowe
  35. Plis-Lozer Małgorzata Przedmioty gastronomiczne
  36. Płotnicka Jolanta Przedmioty ekonomiczne
  37. Pomichter Robert         Reklama, marketing , informatyka
  38. Potocka Marta    psycholog
  39. Radlak Emilia     Język angielski
  40. Rewiński Piotr     Przedmioty mechaniczne , Br. II
  41. Rosiński Mateusz Język angielski
  42. Rydz Magdalena Język niemiecki
  43. s. Mikołajewicz Anna   Religia
  44. Sikora Bogumiła Geografia
  45. Smoleńska (Zięcina) Barbara Przedmioty spedycyjne
  46. Smoleńska Barbara     Przedmioty ekonomiczne
  47. Sobczak Monika Przedmioty ekonomiczne
  48. Szostok Agata     Przedmioty budowlane , Br. II
  49. Śliwa Agnieszka  Chemia , biologia
  50. Śliwińska Roksana       Przedmioty ekonomiczne, przedmioty spedycyjne
  51. Wierzchosławski Mariusz      Fizyka
  52. Wojtyniak Dorota        Przedmioty ekonomiczne, reklama, doradztwo zawodowe
  53. Zawada Krzysztof        Przedmioty elektr. II Br.
  54. Zdanek Małgorzata     Przedmioty zawodowe gastronomiczne
  55. Zeszutek Magdalena    Język angielski

.