Skip to content Skip to navigation

Harmonogram dostępności

HARMONOGRAM DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

Lp. Nazwisko i imię nauczyciela Dzień / godzina / miejsce
  1.  
Paszko Renata poniedziałek / 08:00 - 09:00 / gabinet dyrektora
  1.  
Wojtyniak Dorota wtorek / 08:00 - 09:00 / gabinet wicedyrektora
  1.  
Gorczyca Edyta czwartek / 08:0 – 09:00 / gabinet kierownika praktycznej nauki zawodu             
  1.  
Antczak Aneta poniedziałek / 09:40 – 10:40 / biblioteka
  1.  
Bachusz Piotr wtorek / 10:25 – 11:25 / sala sportowa
  1.  
Białek Danuta poniedziałek / 09:40 - 10:40 / pokój nauczycielski
  1.  
Biernacki Jarosław środa / 13:15 - 13:45 / pokój nauczycielski
  1.  
Chomiaczewska    Edyta środa / 08:45 – 9:45 / pokój nauczycielski
  1.  
Czernatowicz Sylwia środa / 14:00 – 15:00 / biblioteka
  1.  
Domzalski Paweł wtorek / 07:00 - 08:30 / biblioteka
  1.  
Dudyńska Joanna poniedziałek / 09:00 - 09:30 / pokój nauczycielski
wtorek / 08:15 - 08:45 / pokój nauczycielski
  1.  
Dyr Małgorzata poniedziałek / 14:00 – 15:00 / pokój nauczycielski
  1.  
Golsztajn Janina piątek / 80:35 - 9:35 / gabinet pedagoga
  1.  
Głaz Dariusz piątek / 10:30 - 11:30 / pokój nauczycielski
  1.  
Goss Marta czwartek / 09:40 - 10:40 / sala sportowa
  1.  
Graczyk Adrian czwartek / 09;35 - 10:35 / sala sportowa
  1.  
Grzęda Agnieszka poniedziałek / 12:45 - 13:15 / pokój nauczycielski
  1.  
Hajduk Lucyna wtorek / 12:15 - 13:15 / pokój nauczycielski
  1.  
Hucał Krystyna czwartek / 13:15 - 14:00 / sala 8
  1.  
Jarosz Danuta wtorek / 10:30 - 11:30 / pokój nauczycielski
  1.  
Kamińska Dagmara poniedziałek / 10:00 - 10:30 / pokój nauczycielski
  1.  
Kamińska - Zdunek Agnieszka piątek / 07:45 - 08:45 / pokój nauczycielski
 
  1.  
Kruglik Paweł piątek / 08:45 - 09:45 / pokój nauczycielski
  1.  
Kwiatkowski Artur poniedziałek / 10:25 - 11:25 / sala sportowa
  1.  
Lewicka Jolanta czwartek / 13:15 - 14:15 / sala 9
  1.  
Mazur Jolanta środa / 09:40 - 10:40 / pokój nauczycielski
  1.  
Mikołajewicz Anna czwartek / 10:25 - 11:25 / pokój nauczycielski
  1.  
Małachowski Daniel piątek / 14:50 - 15:20 /  sala 75
  1.  
Naliwańczyk - Śliwowska Marta środa / 09:35 - 10:35 / pokój nauczycielski
  1.  
Nowak Anna środa / 08:30 - 09:30 / pokój nauczycielski
  1.  
Orlińska Edyta środa / 12:15 - 13:15 / pokój nauczycielski
  1.  
Plis-Lozer Małgorzata wtorek / 08:35 - 9:35 pokój nauczycielski
  1.  
Płotnicka Jolanta piątek / 09:35 - 10:35 / SZOK
  1.  
Pomichter Robert wtorek / 12:15 - 12:45 / pokój nauczycielski
  1.  
Radlak Emilia środa / 08:45 - 09:45 / pokój nauczycielski
  1.  
Rosiński Mateusz czwartek / 10:30 - 11:30 / pokój nauczycielski
  1.  
Rydz Magdalena środa / 09:35 - 10:35 / pokój nauczycielski
  1.  
Sikora Bogumiła wtorek / 11:30 - 12:30 / pokój nauczycielski
  1.  
Smoleńska (Zięcina) Barbara poniedziałek / 07:50 - 08:50 / SZOK
  1.  
Smoleńska Barbara środa / 11:30 - 12:30 / pokój nauczycielski
  1.  
Sobczak Monika wtorek / 13:05 - 13:35 // czwartek 11:50 - 12:20 / pokój nauczycielski
  1.  
Śliwa Agnieszka czwartek / 10:30 - 11:30 / pokój nauczycielski
  1.  
Śliwińska Roksana wtorek / 08:45 - 09:45 / pokój nauczycielski
  1.  
Wierzchosławski Mariusz piątek / 15:00 - 15:30 / pokój nauczycielski
  1.  
Zeszutek Magdalena czwartek / 09:40 - 10:40 / pokój nauczycielski