Skip to content Skip to navigation

5 medali Mistrzostw Dolnego Śląska zdobyli Nasi Uczniowie w zawodach lekkoatletycznych w Oleśnicy.

.

W dniu dzisiejszym, na stadionie w Oleśnicy odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce SZS szkół ponadpodstawowych dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Chmielowska, Maja Wójcik, Kacper Deka, Jakub Kujawa, Patryk Biżecki, Mikołaj Nowak, Gabriel Sadowski i Kamil Najdek. Wszyscy spisali się znakomicie.

Mikołaj  Nowak został mistrzem Dolnego Śląska w rzucie dyskiem, deklasując rywali. Wicemistrzami Dolnego Śląska zostali: Wiktoria Chmielowska w rzucie oszczepem, Patryk Biżecki w rzucie oszczepem i Gabriel Sadowski w biegu na 3000 m. Kacper Deka zdobył brązowy Medal w biegu na 200 m. Pozostali starowali również bardzo dobrze awansując do finałów w swoich konkurencjach.
Ogromne Gratulacje i podziękowania za sportową walkę dla Wszystkich!