Skip to content Skip to navigation

"Ile waży Święty Mikołaj"

.

Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy , że w poniedziałek 6 grudnia  widziano w naszej szkole Świętego Mikołaja, który wraz z dzielnymi pomocnikami postanowił odwiedzić wszystkiego klasy .. co więcej pamiętał również o nauczycielach smiley Dziękujemy ...i oczywiście zapraszamy ponownie, miło nam będzie spotykać się częściej, niż tylko raz do roku smiley A jak już o Mikołaju mowa ... cóż udało mu się w naszej szkole solidnie przytyć. Kochani w zbiórce charytatywnej pod hasłem "Ile waży Święty Mikołaj" zebraliście ponad 11 kg bilonu, co dało kwotę 114 złotych, które zasilą fundusz stypendialny dla uzdolnionych dzieci i młodzieży. Klasą, która najbardziej "utuczyła" Świętego Mikołaja jest klasa I PBS gratulujemy!
 
Typ: 
Zwykła