Skip to content Skip to navigation

JAGODA IWANIEC finalistką ogólnopolskiej XIII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

.

      4 stycznia 2022 roku odbył się Etap Okręgowy XIII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Jagoda Iwaniec z klasy III PGH oraz Agata Zawada z klasy IV THS.
       Z satysfakcją informujemy, że Jagoda Iwaniec uzyskała 2 miejsce w etapie okręgowym.  Jest to 8 wynik w Polsce, który daje Jej kwalifikację do ścisłego finału – 30 najlepszych  hotelarzy w kraju.  Podczas Etapu Centralnego OWH będzie rywalizować  o tytuł Mistrza Wiedzy Hotelarskiej 2022 oraz indeks Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy.       
      Przypominamy, że Jagoda Iwaniec jest już 8 finalistką tej prestiżowej olimpiady w historii naszej szkoły. Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale.
Typ: 
Zwykła