Skip to content Skip to navigation

JAGODA IWANIEC została laureatką XIII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej !!!

..

                   6 i 7 kwietnia 2022 r. odbył się Etap Centralny Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej, w czasie którego 30 najlepszych hotelarzy w kraju walczyło o tytuł Mistrza Wiedzy Hotelarskiej. Zmagania centralne były poprzedzone kwalifikacjami szkolnymi oraz olimpiadami okręgowymi. Nasza Jagoda Iwaniec wyprzedziła setki adeptów hotelarstwa w Polsce i na początku stycznia 2022 r. awansowała do ścisłego ogólnopolskiego finału zajmując 2 miejsce w okręgu obejmującym województwa: dolnośląskie i opolskie. Już sam udział w finale prestiżowej Olimpiady będącej na liście Ministerstwa Edukacji Narodowej był wielkim sukcesem Jagody.
              Jagoda Iwaniec nie spoczęła na laurach i w zmaganiach finałowych zdobyła 5 miejsce w Polsce uzyskując tytuł laureatki XIII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej.
              Jest to olbrzymie osiągnięcie naszej uczennicy, również jedno z największych w całej historii Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Bolesławcu i wszystkich szkół średnich naszego powiatu w ostatnich latach. Należy podkreślić, że Jagoda jest uczennicą klasy III i ma przed sobą jeszcze dwa lata edukacji zawodowej. Większość Jej konkurentów uczęszczała do klas wyższych, kończąc już w praktyce nauczanie. Sukces Jagody jest znakomitą kontynuacją sukcesów uczniów Technikum Hotelarskiego naszej szkoły w ostatnich dziesięciu latach. W poprzednich edycjach Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej mieliśmy już siedem finalistek, z których trzy zdobyły tytuł laureata. Jagoda jest naszą ósmą finalistką i czwartą laureatką. Zdobycze olimpijskie uczniów mają istotne znaczenie dla pozycji naszej szkoły i walnie przyczyniły się do zdobycia Brązowej Tarczy rankingu najlepszych szkół średnich "Perspektyw"
 
Jagoda, dla naszej, szkolnej społeczności jest prawdziwym MISTRZEM.
Gratulujemy Ci sukcesu i życzymy kolejnych !!!

 
IMG_20220406_091318648_0.jpg

IMG_20220406_091722913.jpg

.

 
 

 

Typ: 
Zwykła