Skip to content Skip to navigation

Kolejny wielki sukces Jagody Iwaniec !

.

      W dniach od 29 do 31 marca 2023 r. Jagoda Iwaniec reprezentowała naszą szkołę na centralnym etapie ogólnopolskiej Olimpiady Umiejętności Hotelarskich zorganizowanej przez jedną z najlepszych polskich wyższych uczelni - Szkołę Główną Handlową w Warszawie pod patronatem: Ministra Sportu i Turystyki, Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. Patronem medialnym olimpiady był Hotelarz - najstarsze i najpopularniejsze czasopismo branży hotelarskiej w Polsce.
      W bieżącym roku Jagoda Iwaniec uzyskała tytuł finalistki Olimpiady i znalazła się w gronie 35 najlepszych hotelarzy w Polsce. W całej Olimpiadzie startowało 2300 uczniów ze 134 szkół z całego kraju.
      Jest to kolejny wielki sukces naszej uczennicy. Przypominamy, że w ubiegłym roku Jagoda Iwaniec została laureatką równie prestiżowej Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej zajmując V miejsce w Polsce.
      Jagoda Iwaniec jest pierwszą uczennicą w historii Technikum Hotelarskiego i prawdopodobnie w historii całej naszej szkoły, która dwukrotnie byłą finalistką olimpiad ogólnopolskich. Fakt ten stawia Jagodę w gronie wybitnych uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Bolesławcu.
      Sukces Jagody to także sukces naszego Technikum Hotelarskiego, które może pochwalić się już dziewiątą finalistką największych olimpiad hotelarskich w Polsce. Cztery z nich (w tym gronie jest też Jagoda) zdobywały tytuł laureatki olimpiad. Sukcesy olimpijskie naszych uczniów mają też wielkie znaczenie dla całego ZSOiZ  przy ustalaniu rankingów najlepszych szkół średnich w kraju.

 
IMG-20230331-WA0002.jpg

IMG_20230329_144151_HDR (Copy).jpg

IMG_20230331_124912_HDR (Copy).jpg

IMG_20230331_114434_HDR (Copy).jpg

IMG_20230331_120618_HDR (Copy).jpg

.

.

Typ: 
Zwykła