Skip to content Skip to navigation

MAJA JERZYK CZWARTĄ FINALISTKĄ OLIMPIAD HOTELARSKICH !

.

           Na początku roku informowaliśmy o tym, że Natasza Zarówna i Oliwia Jadach zostały finalistkami Olimpiady Umiejętności Hotelarskich.
           Kilka dni później Natasza Zarówna została również finalistką Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej.
           Druga nasza uczennica – Maja Jerzyk początkowo nie zakwalifikowała się do finału
ww. Olimpiady mimo tego, że zdobyła taką samą ilość punktów jak osoby z miejsc od 25 do 30
(w finale ogólnopolskim miało wystąpić trzydziestu najlepszych hotelarzy z całej Polski). Po dokładnej analizie Regulaminu nauczycielka naszych hotelarek złożyła protest do Komitetu Głównego Olimpiady zwracając uwagę na to, że podjęta decyzja jest niezgodna z Regulaminem – przyjęto dodatkowe, pozaregulaminowe kryteria finałowej kwalifikacji. Komitet Główny zebrał się ponownie i ogłosił prawidłową listę finalistów. 
 
Na ostatecznej liście finalistów Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej
znalazły się obie nasze hotelarki: Natasza Zarówna i Maja Jerzyk !
 
           Tym samym wszystkie nasze reprezentantki, które uczestniczyły w kwalifikacjach wojewódzkich dostały się do finałów ogólnopolskich dwóch największych, krajowych  olimpiad hotelarskich. W roku szkolnym 2023/2024 mamy cztery finalistki !  Bez względu na wynik zmagań finałowych jest to ogromny sukces naszych hotelarek, największy w historii Technikum Hotelarskiego, być może również całej szkoły.
           W sumie Technikum Hotelarskie może pochwalić się już trzynastoma finalistkami ogólnopolskich olimpiad hotelarskich.
           Finał Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej odbędzie się w terminie 19 – 20 marca 2024 r. w Bydgoszczy. W finale wystąpią: Natasza Zarówna i Maja Jerzyk.
           Finał Olimpiady Umiejętności Hotelarskich odbędzie się w terminie 25 – 27 marca 2024 r. w Hotelu Willa Port***** nad Jeziorem Drwęckim w Ostródzie. W finale wystąpią: Natasza Zarówna i Oliwia Jadach.
 
NATASZA, OLIWIA, MAJA – Brawa od naszej, szkolnej społeczności !

IMG_6176-1.jpeg

IMG_7767.jpg

Typ: 
Zwykła