Skip to content Skip to navigation

Mikołaj Krupa Mistrzem Kolarstwa Szosowego.

.

Niezmiernie miło nam poinformować o kolejnych sukcesach naszego szkolnego kolegi- Mikołaja Krupy ucznia klasy 2 PRS. W miniony weekend Mikołaj miał okazję wystartować w dwóch wyścigach rowerowych i za każdym razem stanął na podium.
W sobotę odbyła się impreza VIA Dolny Śląsk w Sobótce, gdzie Mikołaj zajął bardzo wysokie drugie miejsce, ustępując setnymi sekundami swojemu bratu. (miejsce w kategorii 2 /8 ,Open 13/205). W niedzielnej imprezie Grand Prix Kaczmarek Electric MTB w Krośnie Odrzańskim nie było mu równych i Mikołaj stanął na najwyższym podium zdobywając złoty medal i pierwsze miejsce w wyścigu.(miejsce w kategori 1 / 15, miejsce open 6 / 267).
Przypominamy, że dzięki ogromnym wysiłkom i sukcesom w swojej dziedzinie Mikołaj otrzymał w roku 2021 Nagrodę Prezydenta Miasta za Promocję Miasta Bolesławiec.
Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.