Skip to content Skip to navigation

Mistrzostwa Powiatu w plażowej piłce siatkowej dziewcząt

            16 maja 2024r. w Bolesławcu na boisku I LO odbyły się rozgrywki piłki siatkowej plażowej dziewcząt w ramach Mistrzostw Powiatu. W zmaganiach wzięły udział pary zawodniczek ze szkół ponadpodstawowych: I LO, II LO, ZSHiU, ZSB oraz ZSOiZ. Do rywalizacji ogółem stanęło 5 zespołów. Zawody były rozgrywane systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów do 15 pkt., tie-break do 11 pkt. Ostatecznie w rozgrywkach I miejsce zdobyły zawodniczki z I LO, drugie miejsce przypadło drużynie z ZSHiU. Nasze zawodniczki po wygranej w tie-breku z II LO zajęły trzecie miejsce. Naszą szkołę reprezentowały:
1. Marta Szulc
2. Wiktoria Galbas
3. Maja Gałuszka

Zawodniczkom gratulujemy sukcesu!!!

 
1_0.jpeg

 

Typ: 
Zwykła