Skip to content Skip to navigation

Narodowe Czytanie z nową dyrektor w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Bolesławcu

Odpowiadając na zaproszenie Prezydenta RP Andrzeja Dudy młodzież, nauczyciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu 3 września 2021 roku, już po raz dziesiąty, włączyli się w akcję Narodowego Czytania. Tym razem "bohaterem wydarzenia" był utwór Gabrieli Zapolskiej: „Moralność Pani Dulskiej”. Dramat napisany na początku XX wieku okazuje się niezmiennie aktualny w swoim przesłaniu. Nadal bawi, intryguje, a jednocześnie boleśnie obnaża powierzchowność moralności. Spotkanie ze światem rodziny Dulskich w pierwszych dniach nowego roku szkolnego to świetna okazja, by młodzież mogła inaczej spojrzeć na kanon lektur oraz  w nieco luźniejszej atmosferze zaprzyjaźnić się z literaturą i światem wartości przez nią kreowanym. 
Była to również okazja do organizacji wspólnego przedsięwzięcia młodzieży i nauczycieli ZSOiZ z nową dyrektor szkoły
Miło nam poinformować, że od 1 września 2021 roku stanowisko dyrektora w ZSOiZ objęła pani Renata Paszko. Jest to nauczycielka przedmiotów zawodowych – ekonomia i logistyka  z 23- letnim stażem pracy. Pani Renata Paszko jest autorką i recenzentką programów nauczania dla Kursów Kształcenia Zawodowego (KKZ) i Dodatkowych Umiejętności Zawodowych w zawodach logistyczno - spedycyjnych. Pełni funkcję doradcy zawodowego, jest współautorem dwujęzycznego podręcznika metodycznego dla nauczycieli Przedsiębiorczość nie zna granic.

 
NC1 (Copy).JPG

NC2 (Copy).JPG

NC20 (Copy).JPG

NC3 (Copy).JPG

NC4 (Copy).JPG

NC22 (Copy).JPG

NC8 (Copy).JPG

NC24 (Copy).JPG

NC12 (Copy).JPG

NC17 (Copy).JPG

NC32 (Copy).JPG

NC29 (Copy).JPG

NC31 (Copy).JPG

NC40 (Copy).jpg

NC13 (Copy).JPG

NC14 (Copy).JPG

NC36 (Copy).JPG

NC42 (Copy).jpg

NC38 (Copy).JPG

NC54 (Copy).jpg

NC43 (Copy).jpg

NC45 (Copy).jpg

W ZSOiZ tradycyjnie dużo się dzieje i chętnie podzielimy się radością i energią. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Nasza atrakcyjna oferta edukacyjna pozwoli nie tylko doskonalić kompetencje ogólne i uzyskać potrzebne kwalifikacje, ale przede wszystkim - zwiększyć swoje szanse i poczuć się bezpieczniej na rynku pracy. Proponujemy ciekawe kierunki w szkole dziennej i zaocznej, szeroki katalog ofert dla dorosłych i po Branżowej Szkole I stopnia, obejmujący wykształcenie średnie i kwalifikacje zawodowe.

 
Pozdrawiamy i czekamy
Społeczność
Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu
tel. 75 732 40 00, 75 732 40 09
e-mail: zsoiz1@poczta.onet.pl
www.sucharski.edu.pl
facebook.com/zsoizwboleslawcu

 

Typ: 
Zwykła