Skip to content Skip to navigation

Opanuj stres i zdaj egzamin bez nerwów- bezpłatny webinarium dla uczniów na temat stresu.

Zbliżający się wielkimi krokami egzamin dojrzałości to jeden z najbardziej kluczowych momentów w karierze szkolnej każdego ucznia. Towarzyszący mu stres może przeszkodzić w osiągnięciu oczekiwanego wyniku na maturze, a następnie w trakcie egzaminów na studia. Dlatego ważne, by odpowiednio wcześnie oswoić się z tym zjawiskiem i zrozumieć jak sobie z nim radzić. Pomoże w tym dr Alicja Gniewek w trakcie kolejnego otwartego webinarium ADAMED SmartUP. Mogą z niego skorzystać zarówno maturzyści, jak i uczniowie niższych klas.

10 marca, o godz. 17.00 odbędzie się otwarte webinarium dot. radzenia sobie ze stresem. Zostanie ono zorganizowane w ramach ADAMED SmartUP – programu naukowego dla uczniów szkół ponadpodstawowych, zainteresowanych naukami ścisłymi i przyrodniczymi. Zajęcia poprowadzi psycholożka dr Alicja Gniewek, trenerka umiejętności miękkich, na co dzień współpracująca m.in. z Wydziałem Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetem Otwartym, gdzie jest autorką zajęć kursów warsztatowych i akademickich.

Prowadząca opowie, czym jest stres i co go wywołuje, przedstawi sprawdzone techniki radzenia sobie z tym zjawiskiem, a także podzieli się wskazówkami dot. autoprezentacji i stresu podczas wystąpień publicznych. Zajęcia trwające 90 minut, z czego połowa czasu będzie przeznaczona na sesję pytań i odpowiedzi, zostaną zorganizowane za pomocą aplikacji Microsoft Teams. Do udziału wystarczy przeglądarka internetowa i link do webinarium, dostępny nas stronie wydarzenia na Facebooku - Opanuj stres i zdaj egzamin bez nerwów.

Typ: 
Zwykła