Skip to content Skip to navigation

Próbna matura z „Operonem” listopad 2022

.

Od dzisiaj, czyli 22 listopada 2022 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu ruszyła „Próbna Matura z OPERONEM”. To coroczny projekt, w ramach, którego organizowany jest próbny egzamin maturalny dla uczniów techników w całej Polsce (licealiści po gimnazjum zakończyli edukację w ubiegłym roku).
Pierwszy próbny egzamin odbył się w grudniu 2007 roku. Obecnie przystępuje do niego prawie 70% maturzystów! Arkusze egzaminacyjne oraz płyty CD z nagraniami do języków obcych opracowują doświadczeni egzaminatorzy. Materiały te są dostarczane do szkół. Próbna matura umożliwia sprawdzenie wiedzy maturzystów i przygotowuje ich do realiów prawdziwego egzaminu maturalnego. Dziś nasi maturzyści zmierzyli się z arkuszem z języka polskiego, jutro sprawdzą swoje umiejętności matematyczne, a w czwartek językowe. W piątek zmierzą się z arkuszem z przedmiotów dodatkowych.
 
Uczniów klas młodszych prosimy o wyrozumiałość za niedogodności związane  z zamianami sal i życzliwość dla starszych kolegów w tych szczególnych dniach. Trzymajcie za nich kciuki! Pamiętajcie, że już niedługo Was też czekają egzaminy!

 
2_22.jpg

3_25.jpg

4_25.jpg

7_12.jpg

8_7.jpg

9_6.jpg

10_5.jpg

11_4.jpg

12_0.jpg

.

Typ: 
Zwykła