Skip to content Skip to navigation

Ruszył Dolnośląski Powerman Sport Duathlon

Weź udział w „Dolnośląskim Powerman Sport Duathlon” i podejmij wyzwanie razem z innymi uczniami naszej szkoły, dzięki którym jesteśmy już na 39 pozycji w rankingu szkół województwa dolnośląskiego i wspólnie pokonaliśmy już prawie 200 km!
 
Akcja rozpoczęła się 4 maja i trwa do 15 czerwca. W tym czasie należy pokonać na raty 40 km biegiem i 120 km rowerem. Nie zwlekaj! Dołącz już dziś!
 
Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, zainstalować aplikację i zacząć trening. Szczegółowe informacje w regulaminie w poniższym linku:
 
https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=6152&fbclid=IwAR0T-Zv3-UgpsP86vY7YLrJLjmeulYPNJo9QmV-6EtNq7sVwEo7JJVBsPH8
 
 
 
Organizatorem akcji „Dolnośląski POWERMAN SPORT Duathlon” jest Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” we Wrocławiu oraz DATASPORT.
 
Celem organizacji akcji jest promowanie zdrowego stylu życia, współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży, aktywizacja i wypracowanie zdrowych nawyków wśród uczniów województwa dolnośląskiego z każdego typu szkół.  Duathlon odbywa się w trzech kategoriach wiekowych:   – Igrzyska Dzieci dziewcząt i chłopców dla klas IV-VI, roczniki 2008 i młodsi   – Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców roczniki 2006-2007  oraz dla szkół ponadpodstawowych-  Licealiada dziewcząt i chłopców roczniki 2001 i młodsi.
 
Akcja finansowana jest ze środków Województwa Dolnośląskiego, a sponsorem nagród jest Hurtownia Sportowa POWERMAN Sport.
Typ: 
Zwykła