Skip to content Skip to navigation

Sukcesy sportowe naszej szkoły

.

Dnia 5 kwietnia w sali gimnastycznej I LO w Bolesławcu odbył się finał Strefy Jeleniogórskiej w piłce ręcznej chłopców z udziałem naszej reprezentacji. W pierwszym meczu przegraliśmy z późniejszym mistrzem strefy ZSE w Bolesławcu. Następnie w meczu o brązowe medale zmierzyliśmy się z zespołem ze Zgorzelca. Po świetnym meczu w wykonaniu naszych chłopców pokonaliśmy przeciwnika 9 : 7, zdobywając brązowe medale i trzecie miejsce w Mistrzostwach Strefy Jeleniogórskiej.
Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie :
Adam Rosiński , Kacper Proć , Adrian Charytaniak , Dominik Kaleta , Kamil Najdek , Hubert Dydiszko , Aksel Kawczyński , Sebastian Sadurski , Marek Wyskup , Jeremi Zasowski , Maciej Kniaziewicz.
Gratulujemy naszym uczniom.

 
DSC01526.JPG

DSC01527.JPG

DSC01528.JPG

 

Typ: 
Zwykła