Skip to content Skip to navigation

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

.

Zakończenie roku szkolnego to ważny moment w naszym uczniowski życiu. Zamykają się drzwi jednej klasy a otwierają kolejnej. Mamy za sobą 10 miesięcy wytężonej pracy. Pracy, podczas której trzeba było stawić czoła różnym przeszkodom i wyzwaniom. Jednak był to wyjątkowy rok – rok, który pomyślnie zakończyliśmy uroczystością, podczas której wręczone zostały nagrody i dyplomy uczniom wyróżniającym się w nauce, uczniom z wysoką frekwencją i bardzo dobrym i wzorowym zachowaniem.
Tradycją naszej szkoły jest docenienie działań uczniów aktywnych w różnych obszarach, dlatego też nagrodzeni zostali również uczniowie  nominowani do nagrody „Laury Roku 2021/22” w 7 kategoriach:
  1. HUMANISTA – Laureatem został Adrian Charytanik z klasy 1PTE- Finalista konkursu Papieskiego, wyróżniony wśród 9 osób w całej Polsce nagrodą wyjazdu do Rzymu
  2. ZAWODOWIEC – Laureat - Jagoda Iwaniec z klasy 3 PHG- Laureatka Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej, w której uplasowała się na V miejscu w Polsce
  3. JĘZYKOWIEC - Laureat - Zuzanna Orlak z klasy 3 PGH za udział w ogólnopolskim konkursie szkół o profilu zawodowym MÓJ ZAWÓD JEST SUPER! udział w konkursie niemieckojęzycznym "Historia, geografia i kultura Bawarii", udział w wydarzeniach eTwinning, zajęcie I miejsca w konkursie z języka niemieckiego "Umweltfreundlich leben", udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego Weltsprachen Abitur
  4. SPOŁECZNIK ROKU - Laureat - Michał Fulara z klasy 2 PRS, Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta, aktywny w wielu inicjatywach szkolnych.
  5. SPORTOWIEC  - Laureat - Kacper Deka z klasy 3 GTŻ, Mistrz Strefy Jeleniogórskiej w indywidualnym tenisie stołowym, III miejsce w Strefie Jeleniogórskiej w drużynowym tenisie stołowym, IV miejsce w województwie w sztafetowych biegach przełajowych
  6. PRZYRODNIK  - Laureat Weronika Zator z klasy 3 GTE za Tworzenie szkolnego konkursu Nieoczywista geografia, Udział w II etapie ogólnopolskiego konkursu „Jedna Planeta” oraz aktywny udział w zbieraniu baterii
  7. ARTYSTA – Laureat - Weronika Zdunek z klasy 3GTŻ pierwsze miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd, organizator i uczestnik Młodzieżowych Zatargów z Teatrem, udział we wszystkich uroczystościach szkolnych
Nagrody i pamiątkowe dyplomy dla nominowanych oraz laureatów „Złotych Laurów” wręczyła Pani Dyrektor Renata Paszko oraz Nauczyciele.
 Na zakończenie uroczystości uczniowie podziękowali nauczycielom, którzy pomimo wielu trudów inspirowali, dawali  wiele możliwości wykazania się i wspierania uczniów  w dążeniu do celu. Szczególne podziękowania i pożegnanie skierowane zostały do Pani Anny Myśliwiec, Pani Magdaleny Białobrzeskiej i Pana Dariusza Łomańskiego.
Ostatnim punktem uroczystości był wykonany wspólnie przez uczniów i nauczycieli taniec, do którego choreografię przygotowała Anna Polishchuk – uczennica klasy 2 PTE.
Życzymy wszystkim udanego, bezpiecznego i słonecznego wypoczynku podczas wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.

 
1 (Copy)_3.JPG

2 (Copy)_3.JPG

8 (Copy)_1.JPG

9 (Copy)_3.JPG

11 (Copy)_0.JPG

15 (Copy)_2.JPG

16 (Copy)_1.JPG

20 (Copy)_0.JPG

28 (Copy)_0.JPG

34 (Copy)_0.JPG

47 (Copy).JPG

52 (Copy).JPG

59 (Copy).JPG

64 (Copy).JPG

71 (Copy).JPG

72 (Copy).JPG

77 (Copy).JPG

87 (Copy).JPG

85 (Copy).JPG

86 (Copy).JPG

90 (Copy).JPG

98 (Copy).JPG

102 (Copy).JPG

Więcej zdjęć na szkolnym Facebooku
.

 
Typ: 
Zwykła