Skip to content Skip to navigation

Walczymy w II etapie Olimpiady ZUSowej!!!

Ponad trzysta zespołów zmierzy się w etapie wojewódzkim X edycji Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”
Znamy już wyniki I etapu X edycji Olimpiady  ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” w roku szkolnym 2023/2024. Do olimpijskich zmagań z tematyką ubezpieczeń społecznych w tym roku stanęła rekordowa liczba uczniów –ponad 36 tys. z przeszło tysiąca szkół średnich z całej Polski. Wiemy już, że nasz zespół w składzie: Anna Jadach (5PTE), Patrycja Pawlikowska (5PTE) oraz Maja Górska (4PTE) zakwalifikował się do wojewódzkiego etapu Olimpiady na 10 pozycji w województwie dolnośląskim.
Gratulujemy zespołowi zakwalifikowanemu do II etapu Olimpiady, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.
Kolejny etap Olimpiady ZUSowej na początku marca
II etap Olimpiady odbędzie się 5 marca 2024 roku. O miejscu, w którym odbędzie się konkurs, komitety wojewódzkie Olimpiady zawiadomią uczestników 20 lutego 2024 roku.
Z testem wielokrotnego wyboru, który przygotowuje ZUS dla uczestników etapu wojewódzkiego, zmierzą się 333 trzyosobowe zespoły. O wyniku zadecyduje nie tylko poprawność udzielonych odpowiedzi, ale także czas, w jakim uda się ich udzielić.
W finale Olimpiady weźmie udział 16 zespołów, które zdobędą minimum 20 punktów, oraz maksymalnie cztery dodatkowe wskazane przez Komitet Główny.

 

Typ: 
Zwykła