Skip to content Skip to navigation

Warsztaty plastyczne z wybranych technik malarskich

.
W dniu 6 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w  warsztatach plastycznych z wybranych technik malarskich zorganizowanych w ramach XIII Pleneru malarskiego „Park Sztuki” w Kliczkowie. Spotkanie miało miejsce w pracowni plastycznej w Bolesławieckim Ośrodku Kultury - Międzynarodowym Centrum Ceramiki. Prowadzone były przez Krystynę Szczepaniak artystkę grafika komisarza Pleneru malarskiego „Park sztuki” w Kliczkowie oraz artystkę Magdę Konieczną uczestniczkę pleneru.
Uczestnicy warsztatów mieli możliwość zapoznania się z wybranymi technikami malarskimi, poznania profesjonalnych artystów i porozmawiania z nimi o ich twórczości,. Mogli również wzbogacić swoją wiedzę z zakresu sztuk plastycznych i stworzyć dzieło pod okiem wykwalifikowanych malarzy. Warsztaty odbyły się w miłej i przyjaznej atmosferze, która pozwoliła na stworzenie niepowtarzalnych obrazów. Gratulujemy uczniom naszej szkoły!

 
1 (Copy).JPG

2 (Copy)_0.JPG

3 (Copy).JPG

4 (Copy).JPG

5 (Copy).JPG

6 (Copy).JPG

7 (Copy)_0.JPG

8 (Copy).JPG

9 (Copy)_0.JPG

10 (Copy)_0.JPG

12 (Copy)_0.JPG

13 (Copy).JPG

15 (Copy).JPG

17 (Copy)_0.JPG

18 (Copy).JPG

19 (Copy)_0.JPG

21 (Copy).JPG

22 (Copy)_0.JPG

23 (Copy)_0.JPG

25 (Copy)_0.JPG

24 (Copy).JPG

 

Typ: 
Zwykła