Skip to content Skip to navigation

WOJSKOWE TARGI SŁUŻBY I PRACY W OŁAWIE

.
Zachęcamy do udziału w pierwszych Wojskowych Targach Służby i Pracy, które odbędą się w Oławie - Zespół Szkół im. Zjednoczonej Europy, ul.3 Maja 18e - w dniach 17-18 marca 2023 r. (piątek - sobota).
 
Udział w Targach to szansa dla wszystkich, którzy szukają ciekawej pracy, stałego wynagrodzenia lub chcą podjąć nowe wyzwania w swoim życiu. 
 
W czasie Targów od godz. 9.00 do 18.00 będzie można sprawdzić możliwości rozwoju zawodowego w Siłach Zbrojnych RP, od dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej po służbę zawodową. Każdy będzie mógł porozmawiać osobiście z rekruterem, studentami uczelni wojskowych i żołnierzami różnych rodzajów Sił Zbrojnych RP. Dowiedzieć się jak zostać żołnierzem, jakie są warunki służby, wynagrodzenia i profity. Zainteresowani pracą na stanowiskach cywilnych w resorcie obrony narodowej będą mogli poznać ofertę jednostek i instytucji wojskowych.
 
Na uczestników czekać będzie także poczęstunek w postaci wojskowej grochówki.
 
Bliższych informacji na temat Wojskowych Targów Służby i Pracy udzielają: mjr Maciej Lis (tel. 697 107 297) lub kpt. Marek Wągiel (tel. 508 557 694).
 
Pytania można kierować również na adres: cwcrwroclaw.rzecznik@ron.mil.pl.
 
 
 

Kuratorium Oświaty we Wrocławiu
Plac Powstańców Warszawy 1
50-153 Wrocław
Typ: 
Zwykła