Skip to content Skip to navigation

Wyniki egzaminu zawodowego - sesja Zima 2021

Wyniki egzaminu zawodowego - sesja Zima 2021
Informujemy, że indywidualne wyniki egzaminu zawodowego w sesji Zima 2021 będzie można sprawdzić on-line już od 31 marca 2021 r. od godz. 10.00 poprzez system egzaminacyjny: https://wroclaw.epkz.cke.edu.pl/
W tym celu:

  1. Przez szkołę przedłużona została ważność kodów aktywacyjnych i w związku z tym każdy uczeń, który zdawał egzamin w tej sesji, powinien otrzymać wiadomość e-mail z kodem aktywacyjnym (na skrzynkę pocztową jaką podawał w deklaracji-wiadomość z tematem: Nowy kod aktywacyjny.
  2. Wykorzystując kod aktywacyjny należy na stronie: https://wroclaw.epkz.cke.edu.pl/aktywacja

dokonać aktywacji konta (jeśli wcześniej nie została wykonana taka czynność). Podczas aktywacji wpisujemy kod aktywacyjny i login (otrzymany w email-u) oraz ustalamy bezpieczne 12-znakowe hasło.
 
 
 

  1. Po pomyślnej aktywacji konta, należy zalogować się do systemu egzaminacyjnego: https://wroclaw.epkz.cke.edu.pl/

 

 

  1. Po zalogowaniu się do systemu należy wybrać z górnego menu pozycję „Egzaminy”. Na kolejnym ekranie wyświetlą się wyniki egzaminów zawodowych.
  2. W przypadku problemów z zalogowaniem należy kontaktować się z Kierownikiem praktycznej nauki zawodu: mpronkiewicz@sucharski.boleslawianie.pl
  3. Jednocześnie informujemy, że dokumenty dotrą do szkoły 8 kwietnia 2021 r. O sposobie wydawania poinformujemy oddzielnym komunikatem.
Typ: 
Zwykła