Skip to content Skip to navigation

Wzruszające pożegnanie absolwentów ZSOiZ w Bolesławcu

.

26 kwietnia 2024 roku był dniem pełnym wzruszeń i refleksji w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Bolesławcu. Dla uczniów klas maturalnych – 5 PTE i 5PGH oraz 2BW - ten dzień oznaczał nie tylko koniec pewnego etapu w życiu szkolnym, ale również początek nowej, pełnej wyzwań drogi.
Apel pożegnalny przygotowany przez uczniów klas 2TRS i 2TŻH oraz ich wychowawców, który odbył się na sali gimnastycznej ZSOiZ, zgromadził nie tylko maturzystów, ale także nauczycieli, rodziców i przyjaciół. Atmosfera w sali nasycona była nie tylko dumą z osiągnięć absolwentów, ale także nostalgią za minionymi latami spędzonymi w murach szkoły. Piękna oprawa muzyczna przygotowana przez panią pedagog i występ szkolnego chóru nadała uroczystości wyjątkowy charakter.
Podczas spotkania nie zabrakło wzruszających przemówień: dyrekcji, przewodniczącej Rady Rodziców oraz wychowawców, którzy dzielili się swoimi refleksjami na temat rozwoju uczniów przez lata nauki. Wartościowe rady i życzenia skierowane do maturzystów wypełnione były nadziejami na przyszłość i zachętami do dążenia do swoich marzeń.
Jednym z najbardziej wzruszających momentów było wręczenie świadectw, certyfikatów dla grupy mundurowej oraz nagród za szczególne osiągnięcia. Uczniowie, których wysiłek i determinacja zostały wyróżnione, otrzymali gromkie brawa i gratulacje od zebranych.
Nie można zapomnieć również o uczuciach towarzyszących pożegnaniu się z nauczycielami oraz kolegami z klasy. Wiele łez zostało uronionych podczas ostatnich rozmów i obejmów, które symbolizowały zakończenie pewnego etapu i rozpoczęcie nowego.
Dla maturzystów ZSOiZ w Bolesławcu apel pożegnalny był nie tylko zakończeniem pewnego etapu, ale także momentem, który na zawsze pozostanie w ich sercach jako ważna część ich życiowej historii.

 
4 (Copy)_7.JPG

5 (Copy)_9.JPG

6 (Copy)_7.JPG

2 (Copy)_30.jpg

10 (Copy)_6.JPG

14 (Copy)_6.jpg

18 (Copy)_6.jpg

16 (Copy)_5.jpg

24 (Copy)_7.jpg

27 (Copy)_4.jpg

33 (Copy)_2.jpg

55 (Copy).JPG

57 (Copy)_0.JPG

40 (Copy)_0.JPG

59 (Copy)_0.JPG

61 (Copy)_0.JPG

63 (Copy)_0.JPG

64 (Copy)_0.JPG

65 (Copy)_0.JPG

73 (Copy)_0.JPG

68 (Copy)_1.JPG

76 (Copy)_0.JPG

80 (Copy)_0.JPG

35 (Copy)_1.JPG

21 (Copy)_3.jpg

22 (Copy)_3.jpg

51 (Copy)_0.JPG

85 (Copy)_0.JPG

86 (Copy)_0.JPG

.

Typ: 
Zwykła