OFERTA NAJMU POMIESZCZEŃ ZSOiZ

 
Skorzystaj z oferty najmu pomieszczeń w ZSOiZ w Bolesławcu
 
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego zlokalizowany jest w centrum miasta, nie daleko od dworców PKP i PKS, bezpośrednio przy autobusowym przystanku miejskim. W pobliżu szkoły istnieje możliwość bezpłatnego zaparkowania samochodu osobowego. Placówka mieści się w budynkach przy  ul. Komuny Paryskiej 3,6 i 7 w Bolesławcu

 

sala gimnastyczna
sala sportowa o wymiarach 26,7 m x 14,7 m
salka do gimnastyki o wymiarach 8,7 m x 7,6m
 
IMG_1878.JPG
IMG_1885.JPG
IMG_7784.JPG
pracownie komputerowe i multimedialne

Szkoła posiada 4 pracownie komputerowe. W pracowniach zapewniony jest dostep do internetu. Pracownie komputerowe są przestronne i wyposazone w nowoczesny sprzęt techno-dydatyczny (m.in. projektor mulimedialny ), są urzadzone w nowoczesny sposób pozwalający na prowadzenie zajęć dla 15 osób przy indywidualnych stanowiskach komputerowych oraz zorganizowanie przy dużym konferencyjnym stole spotkania teoretycznego lub wykładu. Wszystkie pracownie posiadają nowe meble.


 

 

sale lekcyjne

Sale lekcyjne sa przestronne i wyposażone w nowoczesny sprzęt techno-dydaktyczny tj.: odtwarzacze DVD, CD, laptopy, telewizory, rzutniki mulimedialne, rzutniki pisma, tablicę interaktywną. W salach znajduja się ekrany. Wszystkie pomieszczenia szkoły sa wyremontowane i posiadają nowe ławki i krzesła. Sale lekcyjne mogą swobodnie pomieścić do 30 osób.
 

 

_DSC1470_Dxs.jpg
_DSC4311_S.B._0.jpg
WP_20170315_12_18_09_Raw.jpg
_DSC0658_DxO_0.jpg
Biblioteka Szkolna z Centrum Multimedialnym

Niewielkie pomieszczenia wyposażone w komputery, rzutnik multimedialny, stoły, miękkie krzesła, gabloty-  idealne na kameralne spotkania dla małych grup.

IMG_1087.JPG
IMG_4236.JPG
IMG_4435.JPG
 

pracownie  gastronomiczne

Pracownie gastronomiczne są przestronne i wyposażone w nowoczesny sprzęt techno-dydaktyczny i specjalistyczny przeznaczony do produkcji gastronomicznej. Wszystkie pomieszczenia są wyremontowane i posiadają nowe wyposażenie.
 

 

IMG_6496.JPG
IMG_6126_0.JPG
IMG_5683_0.JPG

sala bankietowa

Na terenie szkoły zapewnione jest miejsce na potrzeby realizacji przerw kawowych oraz poczestunek dla uczestników szkoleń. ZSOiZ posiada przestronną, nowo wyremontowaną salę konsumpcyjno-bankietową.

 
_DSC6960_DxO.jpg
_DSC6948_DxO.jpg
IMG_1704.JPG
_DSC0074_DxO.jpg
_DSC0066_DxO.jpg
 

Catering

w ramach działalności warsztatowej prowadzimy:
- stołówkę (cena obiadu 8,5zł)
- usługi cateringowe,
- produkcję ciast i wyrobów garmażeryjnych na zamówienie,

Z naszych usług korzystają uczniowie i pracownicy szkoły, zakłady pracy oraz mieszkańcy miasta i okolic. Ceny usług są konkurencyjne, a wyroby smaczne i zdrowe.
 

Licząc na zainteresowanie ofertą zapraszamy
do obejrzenia obiektu.
W razie pytań prosimy o telefon 75 732 40 09.
Slajd na głównej: 
nie